Suknie ślubne

Salon Sukni Ślubnych La Vida

 

    Salon La Vida prezentuje asortyment znanych i cenionych marek branży ślubnej. W swojej ofercie posiadamy kolekcje Amy Love, Annais Bridal, by Ola La, Ambrosia, Wings. Stawiamy na jakość, tak aby oferowane przez nas suknie ślubne idealnie podkreślały piękno przyszłej Panny Młodej. Dołożymy wszelkich starań, aby każda Pani czuła się wyjątkowo w tym najważniejszym dniu w swoim życiu.

 
 
 

ul. Lwowska 18, 33-100 Tarnów
tel. 14 639 08 22, 795 005 243

www.suknielavida.pl

 

Salon Sukni Ślubnych PADME

       
 

 

Salon Sukni Ślubnych PADME powstał z myślą o wszystkich  przyszłych  Pannach  Młodych  pragnących  pięknie  wyglądać      i czuć się wyjątkowo w dniu ślubu. W 2012 roku staliśmy się oficjalnym Salonem Partnerskim ogólnopolskiej sieci Salonów Sukni Ślubnych "Madleine", należacych do czołówki najbardziej rozpoznawalnych marek branży ślubnej w Polsce.
Dzięki tej współpracy posiadamy na wyłączność kolekcję ekskluzywnych francuskich sukni ślubnych takich jak DIVINA SPOSA, MISS KELLY i KELLY STAR. Marki te kreują wizerunek panny młodej od ponad 30 lat i są znane w największych stolicach mody - Paryżu, Mediolanie, Nowym Jorku.
Możemy także zaprojektować i wykonać jedyną i unikalną suknie ślubną specjalnie dla Ciebie.
Oferujemy również suknie wieczorowe, koktajlowe oraz studniówkowe, szyte zarówno według własnych projektów lub wybranych i przygotowanych razem z klientką.

Salon Sukni Ślubnych PADME
Os. 25-lecia PRL 1a/8 - I piętro (wejście od ul. Słonecznej)
33-100 Tarnów
tel. 605 83 83 92
www.padme.com.pl