Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców oraz gości

   Najlepszą porą na podziękowania jest godzina przed 24, przed oczepinami lub początek oczepin. Dobrą porą, jest również wcześniejsza pora, bo nie jesteście jeszcze zmęczeni i język nie będzie się plątał ;)

Przykładowe podziękowania:

   Zebraliśmy się tutaj dzisiaj wszyscy, aby świętować zawarcie przez nas związku małżeńskiego. Dziękujemy wszystkim za przybycie, życzenia oraz wspólną zabawę.Z tego miejsca pragniemy przekazać pełne miłości podziękowania dla naszych rodziców.

    Dziękujemy Wam kochani rodzice, za to, że dzięki Wam, mogliśmy się tu dzisiaj spotkać. Dziękujemy za trud wychowania, miłość, radość, za te wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy Jesteście naszymi najlepszymi przyjaciółmi, którzy służą nam dobrą radą, wsparciem, na których zawsze możemy polegać. Pragniemy wam również serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu do ślubu oraz zabawy weselnej.

   Dobra pora na podziękowania jest również po pierwszym tańcu. Można wówczas złożyć podziękowania, ale również życzyć wszystkim stworzenia wspaniałej atmosfery oraz smacznego. Wtedy również można zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy.

   Najczęściej do podziękowań dla rodziców dołącza się jakieś upominki np. kosze z kwiatami, kwiaty, kosze rozmaitości (owoce), pamiątki lub też ramki na zdjęcia ze ślubu. Bardzo dobrym pomysłem, jest wręczenie "księgi", w której będą zdjęcia z waszego dzieciństwa, wspólnego życia, dodatkowe opisy, coś śmiesznego, oczywiście miejsce na zdjęcia ze ślubu, zdjęcia z rodzicami, może jakieś wiersze. Może również ksero aktu ślubu oraz puste kartki na przyszłe zdjęcia.

   Nie wolno zapomnieć o piosence dla rodziców. Najpopularniejszą piosenką dla rodziców jest "Cudownych rodziców mam". Innymi popularnymi utworami są "Kochani rodzice" Beaty Kowalskiej oraz "Walc dla rodziców" - Bayer Full.