Muzyka w kościele

Kwartet Con Affetto

 

      Ślub, jako jedna z najważniejszych uroczystości w życiu człowieka, zasługuje na szczególnie elegancką oprawę.   Do stałych jej elementów należy z pewnością muzyka. W repertuarze Kwartetu Con Affetto znajdziecie Państwo zestaw utworów odpowiednich do wykonywania podczas ślubów kościelnych i cywilnych. 

   Żeński kwartet smyczkowy Con Affetto, to zespół złożony z absolwentek krakowskiej Akademii Muzycznej. Nazwa zespołu "Con Affetto"  (z języka wł. "z uczuciem") wiele mówi o artystycznej pasji wspólnego muzykowania młodych artystek. Zespół współpracuje ze sobą od 6 lat.
   W repertuarze znajdują się zarówno utwory kanonu muzyki klasycznej jak również aranżacje muzyki filmowej i rozrywkowej. Kwartet ma za sobą wiele koncertów i recitali głównie na terenie Polski południowej (Tarnów, Kraków, Rzeszów). Koncerty kwartetu "Con Affetto" zawsze spotykają się z życzliwym przyjęciem publiczności o różnych gustach muzycznych. Oprócz działalności koncertowej zespół zajmuje się również profesjonalną oprawą muzyczną spotkań komercyjnych, bankietów, spotkań biznesowych, konferencji, elastycznie dopasowując ofertę do życzeń klientów. 


Kontakt - Manager zespołu: 604 906 978

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Marcin Walkowicz - wokalna oprawa ślubu

 

Oprawa muzyczna ślubów w kościołach, bankietów oraz przyjęć weselnych.

 

 

Wokalista o ciepłej barwie głosu, pianista, kompozytor.  Od kilku lat -wokalista kameralnego zespołu Betania. Muzyka to jego pasja, a właściwie jedyna i prawdziwa miłość. Śpiew podparty pięknymi aranżacjami - to domena Marcina.  Muzyka to jedyna droga by dotrzeć do serca drugiego człowieka -to życiowe motto artysty.
 

Marcin Walkowicz

tel. 694 775 176

www.mystage.com.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.