Kosmetyka

Gabinet  kosmetyczny "PRESTIŻ"

       
 
Agnieszka Barnaś

33-100 Tarnów, ul. Westerplatte 12A
tel. 0601-441-555

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, zamykanie naczyń krwionośnych, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja. Przedłużanie i modelowanie płytki paznokciowej (meoda żelowa), trwałe zdobnictwo, depilacja, manicure, pedicure. Makijaż ślubny oraz okolicznościowy.
   
       

 

Gabinet Kosmetyczny KATARZYNA KOZIOŁZdobyta przeze mnie wiedza teoretyczna poparta jest praktyką pozyskaną zarówno w pracy, jak i poprzez regularne uczestnictwo w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkolających, wynikiem czego oferta mojego gabinetu stale się poszerza. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w pracy oraz konsultacje z Klientem pomagają starannie dobierać zabiegi i skupić sie na indywidualnych potrzebach osób korzystających z oferty gabinetu. W gabinecie stawiam na najwyższy standard świadczonych usług kosmetycznych. Zabiegi wykonuję przy użyciu sprzetu najnowszej technologii, wykorzystując wysokiej klasy linie kosmetyczne takie jak Alessandro, Clarena  i inne.
          Wykonuje usługi w zakresie: mikrodermabrazji, mezoterapii bezigłowej, artystycznego zdobienia paznokci, żel, akryl, makijaż.

 
Tarnów ul. Marii Dąbrowskiej 24  tel. 888 860 033